O Nás

Společnost Mar-lan s.r.o. je distributorem značky 3Q, která již několik let vyrábí tablety, externí pevné disky, optické mechaniky, přehrávače médií, nettopy a příslušenství. Značka stabilně roste ke spokojenosti zákazníků po celém světě. Jejím posláním je vyrábět kvalitní výrobky za dostupnou cenu a přinést tak zákazníkovi precizně zpracovaný produkt s moderním designem. Vznikají tak produkty určené pro každého z nás k dennímu užívání.

V České republice značka 3Q jako první představuje širokou nabídku dotykových tabletů všech velikostí. V blízké budoucnosti pro Vás máme připravené velmi zajímavé portfolio externích pevných disků a optických mechanik.

Všechny součástky jsou vyrobené z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které podléhají přísným postupům kontroly kvality. To je možné díky úzké spolupráci s předními výrobci komponentů jako jsou Qualcomm, Rockchip, Nvidia, Toshiba a Samsung. V současné době má společnost hlavní sídlo ve Švýcarsku, hlavní výrobní závody jsou v Shenzhenu, Ukrajině, České republice a Rusku s prodejními kancelářemi v Hong Kongu, Dubai, Moskvě, Delaware, Rakousku, Ukrajině a distribučními centry v Dubai, Moskvě, Miami, Praze a Amsterdamu.

Jsme schopni zajistit tablety na míru dle Vašeho přání a požadavků a stanete se tak dealerem jedinečného produktu na světě.V případě zájmu nás prosím kontaktujte.